تاثیر گوگل پلاس بر سئو سایت

چگونه رتبه سایت را با گوگل پلاس اصلاح ببخشید؟

تمام تلاش ما این است که رتبه وب وبسایت را در موتورهای جستجو اصلاح ببخشیم. بیشتر مردم از فیسبوک استفاده می کنند تعدادی از سئوکاران به دیگر شبکه های اجتماعی کاری ندارند و فقط از فیسبوک استفاده می کنند. دلیل این کار این است که فیسبوک از گـوگل پلاس محبوبیت زیادتری دارد. ما در این مقاله تلاش می کنیم که تاثیرات مثبت گـوگل پلاس را بر سئو سایت معین کنیم.

google plus seo1 تاثیر گوگل پلاس بر سئو سایت
بهینه سازی سایت

چرا گـوگل پلاس برای موتورهای جستجو با اهمیت می باشند ؟
درحالی که گوگــل ، هر رابطه مستقیم بین محتوای گوگل پلاس و کار در آن را با بهینه سازی سایت و رتبه بندی وب وبسایت در گوگل را رد می نماید ، مشاهده می بکنید سایت هایی که رتبه خوب ی در گـوگل دارند در گوگل پلاس کار می کنند.
در این جا به برخي از دلایلی که جهت چه گوگــل پلاس برای موتورهای جستجو با اهمیت هستند را ذکر می کنم:

• محبوبیت در گوگل پلاس یک علت بزرگ برای رتبه بندی بهتر وب سایت ها است .
• قرار دادن مطالب به همراه لینک آن مطلب در گوگل پلاس باعث می شود که مطلب سريع تر در گوگل ایندکس بشود.

امروزه استفاده از گـوگل پلاس بیش از توییتر و فیس بوک برای موتورهای جستجو و سئو سایت تاثیر گذار خواهد بود.

روش استفاده از گـوگل پلاس برای رتبه بندی خوب وب سایت:
گوگــل پلاس از هر شبکه اجتماعی دیگر چندان مفرق نیست. در این جا به گاهي از نکات مهم که چگونگی استفاده از گوگل پلاس را کمال می بخشد را ذکر می کنیم:

۱٫ ثبت نام در گـوگل پلاس / کار کردن داخل گوگل پلاس
اولین کار برای شروع کار داخل گوگل پلاس ساخت یک اکانت داخل گـوگل است .( آموزش تهیه اکانت در گوگل را می توانید در اینجا مشاهده نمایید). بعد از پیوندن به گوگل و وارد شدن به محیط گـوگل پلاس پیدا کردن دوست آشنایان شما است . در انجمن های مختلف عضو شوید برای مطالب نظر بدهید.

۲٫ شروع به نویسندگی در گـوگل
نوشتن یکی از خدمات گوگــل است که به شما این امکان را در گـوگل پلاس می دهد. شما می توانید مقالات را در گوگل پلاس بنویسید مطالب و مقالات شما در گوگل حفظ می شود. وقتی شما مقالات خود را در گـوگل می نویسید، نام شما در نتایج جستجو ارتباط با آن مقاله نمایش داده خواهد شد. با این کار محبوبیت شما بیشتر می شود ترافیک وب وب سایت تان ارتقا خواهد یافت که بر روی سئو تاثیر خواهد گذاشت.

۳٫ ارسال مطالب با کیفیت
شما برای محبوب شدن باید مطالب با کیفیت و بهتر ارسال نمایید. ارسال مطالب با کیفیت پایین باعث آسیب رسیدن به شهرت شما می شود اما ممکن مورد تذکر تمام قرار نگیرد.

۴٫ صفحه بسازید و در مورد خود و مقالات را داخل آن بنویسید
در مورد صفحات ممکن است خسته کننده باشد شما بخواهید به جستجو در انجمن های مختلف بپردازید. ولی این غلط است. در گـوگل پلاس در مورد صفحات بسیار مفید است شما می توانید به سایت های خود لینک بدهید. این تمام تلاش بیهوده نیست. پس آن را انجام دهید.

۵٫ ارزش دادن به معین ات خود در پروفایل
پر کردن همه اطلاعات در پروفایل برای خوب یت شما ضروری حیاتی است.

۶٫ پروفایل صفحه گـوگل پلاس را در دسترس عموم قرا ردهید
شبکه های اجتماعی برای برقراری رابطه است . چنانچه شما دسترسی شبکه اجتماعی خود را محدود به دوست ها و آشنایان بکنید ، با این کار موفق یت شما نمی توان در شبکه اجتماعی تضمین کرد. ولی زمانی که در دسترس عموم باشید، شانس خود را برای مورد تذکر قرار گرفتن عموم افزایش داده اید.

گـوگل پلاس جواهر واقعی برای سئو است. گـوگل پلاس به بسیاری از وب وب سایت ها برای رسیدن به رتبه های خوب گـوگل کمک کرده است. این تضمین هم برای کار شما وجود دارد.

امیدوارم که این مقاله برایتان مفید واقع شده باشد.
همچنین می توانید پازن را در گوگــل پلاس دنبال نمایید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک