کسب ثروت و درآمد اینترنتی محال است؟

کسب درآمد اینترنتی کلمه ای خیلی شیرین است که امروزه در گاهي از محافل جلسات کاری ، همایش و سمینار ها حتی در موقع تفریح با دوست ها بسیار زیاد با این عبارت برخورده ایم که درآمد اینترنتی واقعیست؟ آیا براحتی می توان شبیه بسياري به ثروت اینترنتی برسیم؟ من به دنبال کسب و کار از طریق اینترنت هستم از کجا شروع کنم؟ اصلا کسب کار اینترنتی چیست؟

ebusiness کسب ثروت و درآمد اینترنتی محال است؟
فروشگاه ساز آنلاین

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

جواب من به همه این موارد چنین است: در این چند سال میلیاردها دلار از طریق کسب کار اینترنتی در تراکنش و بسياري از این مبالغ در بین شرکـت های غیر بیان اینترنتی هستند پس سهم کسب کار اینترنتی ما در این بین کجاست؟
اجازه بدهید قبل از هر چیز با تعریف مـدل های کسب و کار اینترنتی بیشتر آشنا شویم:
در تعریف آسان کلمه کسب و کار اینترنتی به هر گونه کسب و کاری که با استفاده از ارتباطات راه دور وسائل های ارتباط شبیه اینترنت صورت پذیرد را کسب و کار اینترنتی می گویند.

در نگاه کلی می توان به این موضوع اشاره کرد که کسب کار الکترونیکی عبارآزمایش از کلیه فرایند های تجاری مبتنی وب که می توان به بخش های مختلف آن را گسترش داد.

کسب و کار اینترنتی مد های خیلی ی دارد که در مقاله های بعدی قطعا به آن اشاره خواهم کرد جهت کسب درآمد های اینترنتی بسته به محصولات خدمات ، روش بازاریابی ، نیاز بازار مشتری مفرق است.

کسب و کار اینترنتی را می توان به چند دسته تقسیم کرد:
– ایجاد اجتماعات آنلاین شبیه
– خرید، فروش و حراج کالاهای مختلف
– تبلیغات اینترنتی
– ارائه خدمات تخصصی به دیگران
– ایجاد امپراطوری اطلاعات، اخبار و روش
– تهیه و ارائه نرم افزار های مختلف
– چند رسانه ای یا مالتی مدیا
– پیوستن به شبکه های واسطه گری
– خدمات مربوط به پست الکترونیکی
– سرمایه گذاری مشترک

تقسیم بندی فوق بر طبق علمی و یا آکآدم یک نیست فقط بر طبق تجربیات و دسته بندی کسب کارهای اینترنتی است .ممکن است با خود پرسش بکنید که همه کسب و کار های اینترنتی جهت ما ایران نیست، ممکن است از خود سوال بکنید که چنین فرصت های برای ما ایرانیان نیست.

من با اصرار زیاد بر این عقیده هستم که کسب و کار درآمد اینترنتی نه تنها جهت ما ایرانیان بسیار زیاد آسان بلکه یکی از بهترین فرصت های در چند سال اخیر است. مجوز بدهید مطلبی را از روزنامه و یک خبرگزاری رسمی در ایران با هم بخوانیم:

به نقل از خبرگزاری مهر، آمار انتشار شده بر روی وب وب سایت Internet World Stats نشان می‌دهد تعداد کاربر ان اینترنت ایران در سال ۲۰۱۱ نسبت به سال قدیم با ارتقا ۱۰ درصدی به تعداد ۳۶ میلیون ۵۰۰ هزار نفر رسیده است ، به بیانی دیگر بیش از ۵۰% از حدود ۷۲ میلیون نفر فرد اینترنت در خاورمیانه ، به کشور ایران اختصاص دارد این با سرعت اینترنت ایران که در بین ۱۶۸ کشور رتبه ۱۶۷ دار د یک شگفتی محسوب می شود.

روزنامه جهان ی اقتصاد نوشت: روند نفوذ اینترنت در زندگی روزمره ایرانیان همچنان ادامه دارد در سال‌های اخیر سرعت بیشتری پیدا کرده است تا حدی به طور معدل هر ایرانی در هفته ۲۱ ساعت آنلاین است . تعداد کاربر ان اینترنت پرسرعت (ADSL) در ایران ۷۰۰۰۰۰۰ نفر است که این رقم در مقایسه با سال قدیم افزایش ۱۲ درصدی داشته است. بیشتر از ۵۷% از کاربر ان اینترنت در ایران هر روز از ایمیل استفاده می کنند.

با خواندن مطالب فوق به این نتیجه می رسیم که چه فرصت های بسياري جهت ما ایرانیان وجود دارد.با روند و مشاهده افزایش مصرف کنندگان از اینترنت در ایران به چه میزان می توان به سهم کسب و کار ، تجارت و درآمدمان کمک کرد.
چنانچه مطالب فوق را به دقت خوانده باشید بیش از ۵۰% مردم ایران از اینترنت مصرف میکنند این به مفهومبهترین فرصت برای افرادی که خواهان ایجاد یک کسب کار اینترنتی برای خود هستند .

اجازه بدهید بهترین روش فرمول را برای کسب و کار اینترنتی به شما جايزه دهم:

کسب و کار اینترنتی خوب = ارزیابی ارزیابی کسب کارهای موفق جهان + خلاقیت ابتکار

من در مقاله های قبلی خود به این موضوع اشاره کرده بودم که مهم نیست که در کجای این کره خاکی هستید ، مهم نیست که چه سنی دارید، خیلی مهم نیست که چقدر سرمایه دارید در کسب کار اینترنتی یکی از مهمترین عوامل رشد و خوب یت داشتن خلاقیت ابتکار است. زیاد با اهمیت زیاد است که بدانیم مردم ما در این بازار به چه چیزهایی نیاز دارند ، خیلی خیلی مهم است که خواسته های مردم مجموعه ها ، سازمانها تمام افراد را ببهتر ی نقد کنیم و با خلاقیت از طریق اینترنت به آنها خدمت رسانی کنیم.

بسياري از افراد فکر می کنند با راه اندازی فروشگاه اینترنتی و یا سایتهای تبلیغاتی می توانند در چند ماه به میلیون ها تومان پول برسند، درست است که اکنون سایت هایی در ایران با خدمات اینترنتی به میلیون ها تومان رسیده اند ولی با فکر کنیم که آنها هم از ابتکار خلاقیت های افراد دیگر کپی برداری کرده اند؟ سعی بکنید با خلاقیت خود در کشورمان اولین باشیم و با یک مشاور متخخص در کنار وب سایت خود را به پایبرخي جهت درآمد بالای اینترنتی تبدیل کنیم.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک