تونل سلامت در حاشیه شهر تهران ایجاد شد

139409110933069966627774 تونل سلامت در حاشیه شهر تهران ایجاد شد

خبر و حوادث

تونل سلامت به عنوان یکی از مهم‌ترین خدمات کاروان مسافرت نامه سلامت و امید سازمان هلال احمر در حاشیه شهر تهران ایجاد شد.

به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری تسنیم، پنجاه سومین مسافرت نامه سلامت امید سازمان داوطلبان هلال احمر با ارائه خدمات خود نگهداری ی و پیشگیری در شهرستان پاکدشت از عبارت شهرستانهای حاشیه شهر تهران به اجرا درآمده است که یکی ازمهمترین خدمات این سفر نامه برپایی تونل سلامت است.

تونل سلامت دربرگیرنده ده‌ها چادر با ارائه خدمات تخصصی مختلف از عبارت پزشک عمومی، کارشناس زنان، کارشناس داخلی، روان‌شناسی، بینایی‌سنجی، بهداشت دهان دندان، آموزش و پیشگیری ، مشاور خانواده و… را دربر می‌گیرد.

در این رابطه شهروز پرورش – معاون گسترش منابع آدم ی و پشتیبانی سازمان داوطلبان هلال احمر در مورد جزئیات پنجاه سومین مسافرت نامه سلامت و امید به تسنیم عنوان کرد: سفر نامه سلامت و امید با ابتکار خانم رافع رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر و با پشتیبانی وزیر بهداشت و رئیس جمعیت هلال احمر توانسته است تهم اکنون ۵۳ سفر به شهرستانهای مختلف کشور انجام دهد هم اکنون نیز در چهاردهمین مسافرت استانی به شهرستان پاکدشت آمده‌ایم و خدمات مختلف سلامت ‌محور با محوریت خودنگهداری ی و پیشگیری را پزشکان داوطلب به مردم ارائه می‌دهند.

وی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین سفر نامه سلامت امید این است که هلال احمر نه تنها در روزهای مصیبت و حوادث؛ بلکه در روزهای عادی هم خدمات متعددی را از عبارت در حوزه بهداشت سلامت روان، و آموزش ارایه می‌دهد که از مهم‌ترین این خدمات بحث غربالگری است.

پرورش تصریح کرد: مسافرت نامه سلامت امید پیامی نیز برای خیرین دارد زیرا کار ‌های سازمان داوطلبان هلال احمر بر محوریت خیرین داوطلبانه است تا نیازمندان شهرها و شهرستان‌های مختلف احصا شوند تا خیرین به آن‌ها یاری بدهند.

وی ادامه داد:‌کار خیر به واقع نشاط‌آور است سازمان داطلبان هلال احمر رابط بین نیازمند و توانمند است پس در سفر نامه‌های سلامت و امید با محوریت مولفه‌های خودنگهداری ی و پیشگیری در زمینه‌های متعددی از عبارت بیماری های شایع سرطان و… با همراهی پزشکان داوطلب خدمات رایگان به نیازمندان ارائه می‌شود و به نوعی فرهنگ داوطلبی با مسافرت نامه‌های سلامت و امید در کشور گسترش می‌یابد.

در این رابطه صابری – معاون روش سازمان داوطلبان هلال احمر هم به تسنیم عنوان کرد: پروگرام ‌ سلامت امید به نوعی فراخوان جذب خیرین را دربر دارد به طوری که با دریافت کمکها و شناسایی نیازمندان می‌توانیم خدمات متعددی از عبارت در طرح فرشتگان رحمت برای اجرای عیدانه به نیازمندان ارائه کنیم. زیرا اکنون در نزدیک به ایام نوروز هستیم طرح فرشتگان رحمت جهت نوروز است و در ایام غیر از نوروز خدمات سلامت به سالمندان در قالب طرح نیابت ارائه می‌‌شود.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک