رپورتاژ اگهی چیست ؟

reportage jizjiz ir 300x202 رپورتاژ اگهی چیست ؟

آگهی رایگان

اگهی رپورتاژ یکی از روش های تبلیغاتی است که جهت معرفی محصول و یا خدمات ارائه شده از طرف آگهی دهنده انجام می شود.خوشبختانه با بیشتر شدن بهتر ی که در فضای وب به وجود امده است،میل به درج اطلاعیه های این چنینی در قالب رپورتاژ در حال گسترش است.

از آنجا که معرفی و تبلیغات هر سایت زمینه را برای جلب کاربر ان و خوانندگان آن بالا می برد، لذا نگارش یک رپورتاژ بهتر نشر آن در وبسایت هایی با بازدیدکننده بالا می تواند به بیان شدن هرچه بیشتر سایت شما کمک کند

در صورتی که شما خواننده این مطلب هم علاقه به معرفی محصول و یا خدمات ارائه شده از طرف را داشته باشید به یکی از وب سایت های پربازدید جهت درج آگهی مراجعه خواهید کرد.اکثرا جهت نمایش اگهی های رپورتاژی علاوه بر نرخ نمایش رپورتاژ هزینه جداگانه ای جهت رپورتاژنویسی در نظر گرفته می شود و این یکی از دلایل گران بودن این نوع آگهی ها محسوب می شود.

رپورتاژ اطلاعیه چیست ؟

چنانچه دستی در تجارت الکترونیک دارید با بخش رپورتاژ اگهی که عموما در مطبوعات شناخته شده برای جذب مشتری انتشار می‌شود آشنا هستید.

رپورتاژ اگهی در واقع همان (Advertorial) است مطالبی که در این بخش قرار می‌گیرند علی‌ر اینکه ظاهری شبیه بهبقیه مقالات مطالب دارند ولی در واقع با سفارش قبلی و با هدف تبلیغ جهت شرکت ها و کمپانی های تجاری تهیه شده‌اند.

در محیط اینترنتی در برخی وب‌سایت‌های خبری و مجلات اینترنتی نیز از چنین شیوه‌ای برای تبلیغات مصرف می‌شود.

گزارش‌ها خبرهای تبلیغی گاهي شرکـت ‌ها سازمان‌ها در قالب « گزارش » و « خبر » در برخي وب‌سایت‌ها انتشار می‌شود.

این مطالب بایستی از طرف وب‌سایت نمایش‏‌دهنده از طریق عناوین یا علامت‌های ویِژگزینشه از مطالبی که توسط تحریریه تهیه می‌شوند جدا شده تا به ‌اعتماد مخاطبان لطمه‌ای وارد نشود.

اینشیوه (رپورتاژ آگهی ) یک نحوه نوین و فوق العاده اثر گذار برای فروش کالاها و خدمات اینترنتی است

چنانچه صاحب سایت خدماتی یا فروشگاه اینترنتی هستید قطعا اینروش را تست کنید

تبلیغات اینترنتی بهراهنمای رپورتاژ اطلاعیه

در صورتی که بخواهید امکانات یا محصولات جدید و جالب خود را (اعم از انواع کالا رستوران ، مراکز تفریحی و… ) در وب سایت های خبری یا مجله اینترنتی معرفی نمایید میتوانید بهترین بهره را از این نوع تبلیغات (رپورتاژ اطلاعیه ) ببرید.

در این حالت یک آلبوم از عکس زیبا کالاها و یا خدمات شما با عسکهای با کیفیت انتشار خواهد شد این آلبوم در ظاهر هیچ فرق ی با آلبوم های عادی سایت ندارند و تنها از نظر تبلیغاتی روی متن شرح ات آلبوم کار شده آدرس تلفن و آدرس سایت و لینک آن در متن شرح ات خواهد آمد (متن رو خودتون میتونید به ما اعلام بکنید )

این رپورتاژ اگهی با بار هزینه جهت همواره انتشار خواهد شد با توجه به رتبه بالای سایت در موتور جستجوی گوگــل ،مشتریان براحتی میتوانند شما را پیدا کنند .

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک