لابیاپلاستی با تزریق چربی

جراحی زیبا یی واژینوپلاستی لابیاپلاستی چیست؟
AAEAAQAAAAAAAAhvAAAAJDIyMWYxNGE2LTMyOTMtNDUxMi04NzIxLTI4MTMwYjQzMGNjYw لابیاپلاستی با تزریق چربی
جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن,جراحی زیبایی واژن,جراحی زیبایی واژن در زنان,doctorkhalili
واژینوپلاستی عمل جراحی است که برای سفت کردن واژن هایی که بخاطر زایمان یا بالا رفتن سن گشاد شده اند انجام می گیرد. برخي جراحان ادعا دارند که این عمل حتی حساسیت این ناحیه را هم بالا میبرد، ادعایی که دانشکده امریکایی زنان زایمان به شدت با آن وارد چالش شده اند.
با اینکه حقیقت دارد که بافتهای واژن می توانند کشیده شوند، اما جمع کردن بافت واژن از طریق عمل جراحی بالا بردن واکنش جنسی را تضمین نمی نماید زیرا میل، تحریک ارضای جنسی زیاد پیچیده مسئله ای شخصی است که وابسته به عوامل حس ی، معنوی و بین فردی است. علاوه بـر این، حساسیت جنسی به طور اتوماتیک منجر به لذت جنسی نمی شود ، بلکه به درد منجر می شود.
لابیاپلاستی که جراحی پلاستیک بر روی لابیا (لبهای اطراف واژن) است میتواند به تنهایی یا همراه با واژینوپلاستی انجام شود. این جراحی میتواند بر روی لب بزرگ یا لب کوچک اعضا تولید مثل زن انجام گیرد. لابیاپلاستی اندازه شکل لابیا را تغییر داده میتواند آنها را کوچکتر کرده یا تقارن بین آنها را ویرایش نماید .

جراحی ترمیمی درمقابل جراحی پلاستیک
جهت تصمیم گیری درباره اینکه واژینوپلاستی انجام دهید یا لابیاپلاستی، بسیار زیاد خیلی مهم است که فرق بین جراحیهای ترمیمی و پلاستیک را بدانید .

جراحی ترمیمی عملکرد یک عضو از بدن را تقویت کرده درحالیکه جراحی پلاستیک زیبا یی یک آناتومی طبیعی را ویرایش می بخشد. بعنوان مثال بینی را در نظر بگیرید: جراح میتواند حفره های داخلی بینی را جهت ویرایش وضعیت تنفس شخص مرمت کرده و یا جهت بازبینی ظاهر شکل آن را تغییر دهد.
این تمایز مهمی است زیرا دانشکده امریکایی زنان زایمان، جراحیها نتایج را جهت رفع موارد عملکردی مثل بی اختیاری ادرار بررسی می کنند. ولی این دانشگاه درباره جراحی قشنگ یی واژن بخاطر خطرات و فقدان اطلاعات پزشکی کافی محتاط تر برخورد می نماید . بعنوان مثال گاهي عمل های واژینوپلاستی ابتدا بعنوان جراحی ترمیمی جهت ترمیم نواقص مادرزادی درصورت بدشکلی واژن ایجاد شد تا دختر بتواند به طور طبیعی ادرار، عادت ماهیانه و عمل جنسی داشته باشد.
جراحی های مربوط به واژینوپلاستی و لابیاپلاستی
اخیرا ً واژینوپلاستی جزئی از جراحیهای زیبا یی بعنوان «جوانسازی واژن» شده است. جراحان پلاستیک متخصصین زنان و زایمان، جراحیهای قشنگ یی خود را با شعارهایی مثل بالا بردن قشنگ یی اعتمادبه نفس تبلیغ می کنند. در واقع ، اعضا تولید مثل بانوان به طور طبیعی ظاهرهای طبیعی مفرق ی میتواند داشته باشد که از نظر آناتومی بی اشکال هستند . هیچ شکل معین ی برای واژن لبهای آن وجود ندارد.

آزمایش ات کگل میتواند ضعف شلی عضلات واژن را اصلاح بخشد

اخیرا ً تکنولوژی لیزر بوسیله گاهي جراحان برای جوانسازی واژن وبقیه عمل های جراحی مربوط به اعضا تولید مثل مصرف می شود.
برخي پزشکان وابسته به انجمن جراحان پلاستیک امریکا به طور مستقل عملهای جوانسازی واژن مختلف ی را توصیه میدهند ولی این انجمن هیچ عمل خاصی را در این زمینه پیشنهاد نکرده اعتقاد دارد که در این زمینه نیاز به مطالعات پزشکی بیشتر است. هیچیک از عملهای زیبا یی واژینوپلاستی قابل قبول معرفی نشده اند.
در زیر به چند نمونه از عملهای جوانسازی واژن اشاره میکنیم:
– تجدید پرده بکارت یا ریویرجیناسیون: پرده بکارت، بافت نازکی که در ورودی واژن قرار دارد و اکثرا ً در اولین دخول عمل جنسی پاره می شود. عمل جراحی که هایمنوپلاستی نام دارد، پرده بکارت را برای تقلید از کارایی ابتدایی آن و برگرداندن وضعیت واژن به قبل از شروع رابطه جنسی عمل می کنند. بخاطر ارزش بسیار زیاد بالای باکرگی در بعضی فرهنگ ها، این یکی از متداولترین عملهای جراحی واژن در جهان به شمار میرود.

نهان سازی کلیتورال: برخي جراحان نوعی جراحی با نام نهان سازی کلیتورال را تبلیغ میکنند. که در آن بافتی که به طور طبیعی کلیتوریس را میپوشاند برداشته می شود .

تقویت نقطه G: برخي متخصصین معتقد هستند که دیواره جلوی واژن ناحیه فوق العاده حساس و تحریک کنندهای به نام نقطه G دارد که نقطه ای بسیار زیاد حساس در مساوی تحریک جنسی ارگاسم است. عمل افزایش نقطه G حاوی تزریق کلاژن به دیواره جلوی واژن جهت بالا بردن لذت جنسی است.

جراحی زیبا یی واژینوپلاستی لابیاپلاستی چه خطراتی دارد ؟
گزارشی از ارضای جنسی زیاد مدت خانم ها موارد در مورد واژینوپلاستی و لابیاپلاستی وجود ندارد. همچنین این، ازآنجا که این جراحی ها هم مثلبقیه جراحی ها در مجلات پزشکی مورد بررسی قرار نگرفته اند، دانشکده امریکایی زنان و زایمان آنها را «اثبات نشده» میداند.
خطرات جراحی های زیبا یی واژن عبارتند از:
– عفو نت
– تغییرات دائمی در احساس ات
– درد مستمر
– زخم
برترین توصیه جهت زنانی که قصد دارند جراحی های واژن انجام دهند: در مورد احساس ات و استرس های درمورد اعضا تناسلیتان همين طور انتظاراتی که از جراحی دارید یا هر مورد غیرجراحی دیگر، با پزشک با صآسان حرف بکنید . بعنوان مثال تست اتی مثل آزمایش ات کگل میتواند ضعف و شلی عضلات واژن را ویرایش بخشد تحریک جنسی را بیشتر نماید . مشاوره میتواند مشکلات مربوط به اعتمادبه نفس جنسی را برطرف نماید .
نمونه پرسشها ی که میتوانید از جراحتان سوال بکنید :
– این جراحی ها چه خطرات کوتاه مدت یا درازمدتی دارند؟
– این جراحی ها چه خواص ی دارند؟

– آیا این جراحی بر بارداری یا زایمان در آینده تاثیر خواهد داشت؟
– آیا انتظارات من از این جراحی واقع بینانه هستند ؟
– چه گزینش های غیرجراحی دیگری جهت بازبینی وضعیتم دارم؟
– حس ناحیه واژنم بعد از جراحی کمتر خواهد شد؟
– آیا جراحی بر توانایی ارگاسم من اثر خواهد گذاشت؟
– آیا بعد از جراحی محدودیت هایی برای مصرف از محصولات بهداشتی زنانه مثل تامپون وجود دارد؟
– بیمه هزینه این عمل ها را پوشش میدهد؟
بیشتر بیمه ها عملهای واژینوپلاستی و لابیناپلاستی وبقیه عملهای زیبا یی و پلاستیک که بیشتر گزینش ی هستند تا ضروری را پوشش نمیدهند. تنها در موارد محدودی این عملها ضروری شمرده می شود ، مثل بزرگ کردن لابیا ایجادشده از استفاده خیلی آزمایش وسترون، مشکلات مادرزادی یا ناراحتی های مزمن.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک