مزایای استفاده از پی اچ پی چیست؟

%name مزایای استفاده از پی اچ پی چیست؟

php

پی اچ پی

پی اچ پی: پیش پرداز ابرمتن زبان برنامه نویسی تعبیه شده به اچ است ، آن را به تابعی. این نرم افزار صفحات وب که می توانید تغییر دهید به عنوان مثال شما را. آنها صفحات وب پویا. مثلا, “می گویند که آنها می توانند چیزهای مختلف ی بسته به اینکه چگونه یک فرد با مصرف از صفحه وب.”

ویژگی ها ی استفاده از پی اچ پی

پی اچ پی به بهتر ی شناخته شده زبان برنامه نویسی برای گسترش صفحات وب را با خصوصیات ی پویا است. در حالی که متنی می تواند روی سطح پخش کردن جذاب صفحه و ممکن است حال حاضر فرم به کاربر ان اطلاعاتی را وارد بکنید , اچ در واقع نمی تواند هیچ چیز را با متا داده هایی که کاربر وارد شده در فرم.
وب سرور مثل پی اچ پی گسترش زبان فراهم می نماید راه را برای رسیدگی و ارسال فرم درخواست فرد دیگر با دسدلهره و ترس ی به پایگاه داده, ارسال ایمیل , تولید تصاویر در پرواز و انجامبقیه اقدامات. پی اچ پی در حال حاضر محبوب ترین وب سرور زبان فرمت, مورد استفاده در گسترش زیاد ی از وب سایت. این است محبوب خود را به رایگان آن, موتورلا در طبیعت و تا میزانی به دلیل دوستی راحتی را به عنوان مثال. خواندن و نوشتن فایل به کار برد آن را به مرورگر وب می تواند با خط از کد پی اچ پی انجام.

براي چه پی اچ پی خوبتر است از ASP.net؟

ما می دانیم که پی اچ پی مخفف پیش پرداز ابرمتن و ASP.net جهت صفحات فعال سرور ایستاده. هر دو زبان می باشند جایگزین به یکدیگر برای گسترش وب.

پی اچ پی یک زبان نسبتا آسان برای استفاده از ASP.net است. ابتدا, پی اچ پی در زبان برنامه نویسی سی نوشته شده بود به جای مجموعه ای از اسکریپت ها در پرل. که دلیل آن این است که جهت چه برنامه نویسی در پی اچ پی آسان باقی می ماند حتی امروزه. بسياري از گسترش دهندگان را پیدا می شود بیشتر در سهولت با طبیعت فرد پسند از پی اچ پی می آید وقتی که به برنامه نویسی.
پی اچ پی است پشتیبانی بسیار زیاد بهتری جهت سیـستم مدیریت پایگاه داده, خروجی. در واقع , بستر های نرم افزار ی خیلی محبوب بلاگ نویسی, ورد پرس با استفاده از ترکیب خیلی خوب ی از برنامه نویسی پی اچ پی بر روی خروجی جهت سیـستم مدیریت محتوای آن, که حاوی اطلاعات مربوط به صدها هزار نفر از پستهای وبلاگ هر روز. یکی دیگر از خدمات خیلی محبوب است و معمولا به روز شده مصرف می نماید که ترکیبی از پی اچ پی و خروجی جوملا. ASP.net همچنین می توانید خروجی زیر پشتیبانی , ولی پی اچ پی است به اتفاق آرا مورد ستایش قرار داد, بوسیله توده ها و طبقات به طور یکسان, برای پشتیبانی از خود بزرگ برای این سیـستم مدیریت پایگاه داده.
برنامه نویسی که مصرف از هر دو پی اچ پی و همين طور حفظ ASP.net نظر را که پی اچ پی بهتر است برای پشتیبانی جاسازی شده با یکی دیگر از سیستم مدیریت پایگاه داده, مشاهده. SQLite. SQLite به عنوان سیـستم مدیریت پایگاه داده رابطه ای توصیف کرد از آن است که در کتابخانه پروگرام نویسی سی حاوی , پی اچ پی می تواند پشتیبانی بهتری را ارائه دهد.
وقت ی که می آید برای پشتیبانی از, پی اچ پی برنده بیش از ASP.net. دلیل اصلی این امر این است که پی اچ پی است. ارتباطات. به همین دلیل , پشتیبانی می توانند آزادانه از همه جهان . در اکثرا ٌ موارد , رفع پی اچ پی ساخته می شوند بلافاصله. بیشترین پشتیبانی پی اچ پی را می توان مستقیما آنلاین با انجام جستجوی آسان در اینترنت یافت.
پی اچ پی موتورلا زبان برنامه نویسی است, که به مفهوم آن آزاد است هر کسی برای استفاده. برنامه نویسان می توانند برنامه های پی اچ پی نسبتا بدون هیچ هزینه توسعه, چون پی اچ پی است به مصرف بکنید . ASP.net آزاد است نه بیش از حد, ولی پسوند آن در دساسترس هستند به صورت رایگان در سیسـتم علت ویندوز, به سمت بالا از ۹۸٫ به همین دلیل , ASP.net در دسدلهره و ترس است به فرد ان ویندوز زمان ی که آن را بخرم؟. قرار می دهد که کمی محدودیت در استفاده از آن.
ASP.net به حافظه در کد باینری وارد. پس, وقتی ASP.net جهت برنامه نویسی استفاده می شود, آشکار است که آن را زیاد زیاد تر طول می کشد تا پروسه از سال نیاز به کد قابل بازیابی از حافظه. However, پی اچ پی است را به حافظه مثل ASP.net نیست وارد شده است. آن است که در زمان اجرا تفسیر. که �اما�ین پروگرام نویسی پی اچ پی منجر سریع بهتر حتی بهره وری است. However, باید گفت که هر دو پی اچ پی و ASP.net می توانید در سرعت های عالی کارایی اجرا زمانی که آنها رمزی ماهرانه.
جهت اجرای ASP.net شما نیاز به مؤسسه بر روی ویندوز, که آزاد نیست. جهت پی اچ پی با این وجود شما می بایست لینوکس آپاچی که رایگان می باشند . بزرگ در پشتیبانی از اف تی پی ساخته شده است, پست الکترونیک, گرافیک GD2 بسته همچنین خروجی حضـور دارند در پی اچ پی.
پی اچ پی بر روی یونیکس اجرا, لینوکس, سولاریس و ویندوز. ASP.net عمدتا فقط ویندوز همراه اما شما می توانید آن را در لینوکس با مصرف از نصب ماژول های اضافی.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک