مفهوم تغییر رنگ آیکون نود ۳۲ چیست ؟

nod5 logo مفهوم تغییر رنگ آیکون نود 32 چیست ؟
خرید آنتی ویروس nod32

گاهي اوقات پیش میاد که می بینیم آیکون آنتی ویروسمون قرمز یا زرد شده. افرادی هستند که یا نمیدونن علت این اتفاق چیه یا توجه ی نمیکنن از کنار این مسئله به آسانی رد میشن. درصورتی که این تغییر رنگ بعضی وقتها اوقات نشانگر وضعیت خطرناکی جهت امنیت رایانه شماست. شما اگه جزو افرادی هستید که نمیدونید چرا آنتی ویروس رایانتون رنگ عوض میکنه یا بدون توجه به اون از کنار این مسئله رد میشین بهتون توصیه می کنم که ادامه این مطلب رو به احتمال زیاد بخونید.

تغییر رنگ icon به رنگ نارنجی:

این بدین است که یا Windows شما Original نیست و یا اینکه همه Update های Windows انجام نشده است. شما با کلیک بر روی جمله Here در صفحه مهم برنامـه ، به طور مزمان می توانید این مساله را رفع کنی. یا ویندوز را آپدیت نمایید. نارنجی شدن icon برنامـه باعث از کار افتادن و یا ناقص عمل کردن پروگرام نمی شود.

دوم اینکه نود۳۲ دو هفته مانده به انتها مهلت یوزر وپسورد به رنگ نارنجی تغییر یافته می خواد که اپدیت بشه.

اما با مصرف از ترفند زیر شما میتونید برای همیشه از شر نارنجی شدن آنتی ویروس اون هم به دلیل غیر اصل بودن ویندوز آسان بشید.
صفحه اصلی برنامـه را باز بکنید بعد کلید F5 را بزنید تا وارد بخش تنظیمات بشید بعد به بخش زیر برید.
Updates>tools>system Updates
هم اکنون در پنجره سمت راست باز شده منوی کشویی وجود دارد. مورد No Updates را گزینش بکنید ok را بزنید تمام شد هم اکنون کافیه بار بر روی جمله click here کلیک بکنید تا برای همیشه از شر تغیر رنگ ونارنجی شدن به خاطر غیر اصل بودن آسان بشید.

تغییر رنگ icon به رنگ قرمز:

این بدین دلیل است که License پروگرام انتها یافته و یا غیر معتبر است. اگر به صفحه مهم برنامـه مراجعه بکنید ، از تاریخ مندرج در پائین پنجره می توانید به این مساله پی ببرید. برای رفع این مساله لازم است وارد بخش Update برنامـه شده با یک Username Password فعال ، برنامـه را به روز رسانی بکنید . Username Password های زیاد را امتحان بکنید تا icon پروگرام به رنگ سبز تغییر نماید .

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک