چطور لباس عروس خود را انتخاب کنیم ؟

wedding dress چطور لباس عروس خود را انتخاب کنیم ؟

مدل لباس عروس

چگونه یک لبـاس عروس خاص و منحصر به شخص انتخاب کنیم؟

چطور عروس خود را انتخاب کنیم ؟بر طبـق چه معکمک ؟! ی که مد نظر ما باشد ؟ لباس ی که جهت روز استثنایی انتخاب شده است باعث هر چه زیبا ‌تر شدن شما می‌شود .و بعد‌ها که عکس جالب خود را می‌بینید از ظاهر خود راضی باشید …

جهت گزینش یک لباس عروس مناسب این نکته ها را فراموش نکنید

_ این کار می بایست یک ماه قبل از روز عروسی و جشن‌تان شروع شود تا زمان کافی جهت انتخاب ی مناسب را داشته باشید .

_ به سایت‌ها ‚ مجلات سالن‌ها نبعضی بیندازید چون وقتی چندین را مشاهده می‌کنید ‚ متوجه سلیقه می‌شوید و می‌فهمید که چه نوع لباس ی مد است و شما بیشتر از چه نوع سبکی استقبال می‌کنید .

_ برخي از افراد مایل هستند که لبـاس عروس شان دوخته شود به این عروس خانم‌ها می‌گوییم که شما باید حداقل شش ماه قبل ‚ لبـاس را برای دوختن به خیاط بسپارید تا کافی جهت اماده شدنش داشته باشد و نپرهزینه بهتر یا بد شدن لبـاس تان نباشید و لباس تان دو هفته قبل از جشن آماده باشد و آن را چندین دفعه و در ساعات مختلف ی از روز و حتی شب وقت هم بپوشید که اگر مشکلی دارد متوجه شوید و آن را ویرایش بکنید .

_ افرادی که تمایل دارند لبـاس شان را آماده تولید و ساخت کنند هم باید ۲ ماه قبل از روز جشن خرید را انجام دهند . گزینش برای این افراد ساده‌تر راحت‌تر می‌شود زیرا دیگر نگـران خوب یا بد شدن لباس شان نیستند و آن را در یک روز خریداری می‌کنند . زیاد از خانم‌ها هستند که دو هفته مانده به روز جشن تازه به فکر لباس عروس شان می‌افتند این کار غلط است چون با عجله ی را که رفیق ندارید انتخاب می‌کنید زیرا دیگر زمانی جهت جستجو ندارید .

_ مسلما تمام خانم‌ها مانکن نیستند و استیل خوب ی ندارند . می بایست لباس ی را گزینش کنند و بپوشند که زیبا یی بیشتری به آنها بدهد . شانه‌هایتان ‚ فرم شکم و باسن حتی چنانچه قدی کوتاه دارید قد شما را بلند‌تر نشان دهد و یا برعکس . بعضی از خانم‌ها می باشند که می‌خواهند لباس ی مفرق نسبت به بقیه داشته باشند و برای همین لبـاس ‌های با رنگ‌های مفرق را گزینش می‌کنند برای مثال قرمز ‚ سبز … تمام این رنگ‌ها زیبا هستند اما در تمام جای جهان عروس در جشن همسرداری ش لبـاس سفید ‚ نباتی یا مشتقاتی از رنگ سفید را می‌پوشد .

_لباس رنگی را گزینش بکنید که اگر ده سال دیگر عکس‌های روز عروسیتان را نگاه کردید جیغ نزنید از آن روز برای خود فاجعه ای نسازید . ما تغییر می‌کنیم ولی عکس‌های ما تغییر نمی نماید .

_ درست است که این روز مهم‌ترین روز زندگی برای هر کسی است بخصوص برای عروس خانم‌ها ولی این نکته را نیز بخاطر داشته باشید که جهت شاهزاده شدن و زیبا ترین زن جهان بودن به جز راههای دیگری هم وجود دارد همسران را برای خرید فوق العاده دچار مساله نکنید .

نکاتی مهم جالب :

_ به احتمال زیاد یک یا دو خانم دیگر شما را برای خرید لبـاس عروسی همراهی کنند زیرا زنان نکات ریزتری در را می‌بینند که همسر شما متوجه آنها نمی شود .

_ زمان خرید لبـاس ‚ کفش‌هایی را که برای روز جشن‌تان در نظر دارید را هم بپوشید و بعد لباس را خریداری نمائید . و همچنین با خود بنشینید ‚ بلند شوید ‚ راه بروید ‚ دستان خود را بازو بسته بکنید تا مطمئن شوید لبـاس در تمام قسمت ‌ها به شما می‌آید و در هیچ قسمت ی احساس کشیدگی یا تنگی ندارید .

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک