آموزش آپلود عکـس بروی اینترنت

پلود عکس جالب به فرآیند بارگذاری عکس بروی شبکه جهان ی اینترنت گفته می‌شود تا بتوان آن را با دیگران به اشتراگ گذاشت و به آنها نمایش داد. این اصطلاح از کلمه Upload به همین نام گرفته شده است بهتر است از اصطلاح بارگذاری عوض این کلمه مصرف کنیم. از موارد استفاده بارگذاری عکس بروی اینترنت، نمایش عکس زیبا در وبلاگ است. اگر سرویس وبلاگ‌دهی شما، مثل بلاگفا، از قابلیت بارگذاری داخلی عکس جالب پشتیبانی نمی‌کند، می بایست از یک سرویس شخصی یا عمومی جهت بارگذاری عکـس استفاده بکنید پس نشانی آن را در بین نوشته‌های بلاگ خود، در محل مورد نظر، برای نمایش آن عکس در وبلاگ قرار دهید. چیزی که در این مقاله به آن به طور کامل اشاره می‌کنیم، روش آپلود عکـس بروی اینترنت به صورت عکس ی است.
upcity.ir  آموزش آپلود عکـس بروی اینترنت
آپلود عکس رایگان

آپلود عکس,آپلود عکس رایگان,آپلود

شما انتخاب ‌های زیادی برای بارگذاری عکس زیبا دارید. یکی از آنها مصرف از سرویس‌های تقریباً شخصی است که شما می بایست برای آنها پولی را پرداخت بکنید . اولین کاری که باید انجام دهید یک فضای ی را بخرید از آن فضا جهت بارگذاری عکس جالب استفاده بکنید . اما در این حالت حتی پرونده‌هایی به غیر از عکـس را می‌توانید بروی آن فضا قرار دهید که فقط محدودیت شما فضای ی است که خریداری کرده ‌اید. ولی اکثرا ٌ ً در این صورت به اضافه فضا باید به میزان پهنای باندتان توجه بکنید . پهنای باند به میزان اطلاعات رد بدلی بین رایانه ‌های مختلف و آن سرویس دهنده گفته می‌شود که ً محدود است، اما کم نیست؛ بلکه بیشتر اوقات زیاد زیاد هم است. تنها ویژگی‌ای بازدارنده‌ای که این سرویس دارد، تعرفه ‌ای است که باید پرداخت شود. به همین دلیل ما در اینجا به اینروش کاری نداریم، تنها محض اطلاعات عمومی شما ذکر شد. اما چنانچه خواسته باشید می‌توانید با کمی پرس‌و‌جو به اطلاعات خوب ی درمورد این شیوه از بارگذاری پرونده بروی اینترنت برسید.

اماروش دوم، مصرف از سرویس‌های عمومی است که به صورت رایگان كار به خدمات دهی می‌کنند و عموماً شما فقط می‌توانید در آنها عکس جالب قرار دهید. یعنی نشانی عکس جالب از روی رایانه ‌تان را به آنها می‌دهید پس بعد از بارگذاری آن تصویر ، نشانی به شما داده می‌شود که بایستی با آن نشانی، عکس زیبا را در نوشته از وبلاگ‌تان قرار دهید. بدین صورت عکس زیبا مورد نظر در وبلاگ شما، یا هر جایی که رفیق دارید، ظاهر خواهد شد.

درروش نامبرده ، ما با دو وهله کار داریم؛ وهله اول که باید یک سرویس خوب جهت بارگذاری عکس زیبا انتخاب کنیم که باید به معین ات بسياري تذکر کنیم. از عبارت مهمترین این ویژگی‌ها پایدار بودن آن سامانه است. چنانچه احتمـا ل این را می‌دهید که بعد از مدتی این سرویس بارگذاری عکس جالب جمع می‌شود، بایستی از آن اجتناب بکنید . از آنجایی که مدیریت این گونه سرویس‌ها نرخ ‌بر است، شاید مدیر آن نتواند دوام بیاورد بعد از مدتی سرویس را جمع نماید . در این صورت شما عکس‌های را از دست خواهید داد. این مساله بیشتر برای سایت‌های فارسی پیش می‌آید.

در وهله دوم شما باید طبق دستورالعمل آسان زیر، عکس زیبا خود را داخـل آن سرویس بارگذاری بکنید که ما در اینجا به چند مورد اشاره می‌کنیم که در صدر موتور جستجو بودند، نه صرفاً این که از کیفیت بالایی برخوردارند. پس گزینش سرویس خوب از مسئولیت‌های شماست ما هیچ گونه سامانه‌ای را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم.

با کمی جستجو می‌توان به سرویس بارگذاری عکس زیبا خوب رسید. در زیر به upcity اشاره می‌کنیم که بایستی به نشانی بروید پس برای آپلود عکس جالب بروی دکمه “انتخاب فایل” کلیک بکنید . یا این کار پنجره به نام File Upload باز می‌شود که می بایست عکـس را از روی رایانه گزینش بکنید پس بروی دکمه Open کلیک بکنید . به تعداد عفردی که می‌خواهید بارگذاری بکنید ، می بایست این مراحل را تکرار بکنید . در انتها هم بروی دکمه شروع آپلود کلیک بکنید ، تا مراحل بارگذاری بعد از مدتی، بسته سریع اینترنت شما تمام شود.

بعد از اتمام بارگذاری عکس، به بخشی هدایت می‌شوید که می‌توان نشانی اینترنتی عکس‌تان را دریافت بکنید . مثلاً اگر می‌خواهید عکس زیبا را در بلاگ قرار دهید، مورد لینک مهم را انتخاب بکنید نشانی مورد نظر را Copy کرده و برای درج عکس در وبلاگ مصرف بکنید . اگر مصرف شما به غیر این از مورد است، می‌توانید از گزینه‌های دیگر که به شکل کد است مصرف بکنید . مثلاً چنانچه می‌خواهید آن عکس زیبا را در انجمن قرار دهید، می بایست از آدرس عکس زیبا با لینک برای انجمن مصرف بکنید .

اگر می‌خواهید عکس زیبا را آپلود بکنید که همینک بروی اینترنت است، نشانی آن را برداشته با کلیک بروی “آپلود از طریق آدرس” به بخش دیگری هدایت می‌شوید که حال بایستی آن نشانی را در آنجا وارد بکنید و پس بروی دکمه شروع آپلود کلیک نمایید.

انتهای کار بارگذاری عکـس در اینترنت

سرویس دیگری که قصد معرفی آن را به شما داریم، است که با کلیک بروی عنوان این سایت، به این سرویس رفته بایستی با کلیک بروی دکمه Browse که به صورت ستونی در زیر قرار دارند، عکس جالب خود را از رایانه ‌تان انتخاب بکنید ، پس بروی دکمه شروع آپلود کلیک بکنید . پسوند عکس‌های مجاز را در پایین می‌بینید که اگر یک فایل بغیر از این پسوندها انتخاب بکنید ، عملیات آپلود برای تان انجام نخواهد شد. در انتها هم نشانی عکس زیبا را بسته به مصرفتان برداشته از آن در جایی که می‌خواهید استفاده بکنید .

هم از دیگر سامانه‌های قرار دادن عکس زیبا بروی اینترنت است که در این وب سایت هم با کلیک بروی دکمه Browse اول باید مسیر عکس جالب خود را گزینش بکنید پس Oepn را از پایین پنجره انتخاب بکنید . در پایین همین بخش هم فهرست کشویی به نام Resize to وجود دارد که از آنجا می‌توانید اندازه عکس زیبا خود را انتخاب بکنید . اما خوبتر است، اندازه عکس جالب را قبل از بارگذاری به اندازه دلبخواه تبدیل بکنید که این کار با یک نرم افزار ویرایش عکـس آسان مثل Piant نیز میسر است. در انتها هم بروی Upload Image کلیک نمایید.

آپلود عکس

شما در اینجا با روش بارگذاری یا آپلود عکس زیبا بروی اینترنت با مصرف از چند سرویس پارسی آشنا شدید که محدود به این‌ها نیستند. اما شاید پرکاربر دترین باشند. چنانچه در مصرف از این گونه سایت‌ها با مساله مواجه شدید، از یک سرویس دیگر استفاده بکنید . مثلاً گاهي دوست ها وب سایت بلاگینگ، اظهار دارند که زمانی که یک عکس زیبا را با مصرف از یک سرویس در نوشتۀ خود قرار می‌دهند، هشدار اسکریپت غیر مجاز را به آنها می‌دهد، که خوبتر است از یکی دیگر بهره برد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک