بهتریـن نکات برای اینکه خوش عکـس به نظر برسیم

خوش عکس زیبا باشید
%D8%B1%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%B1 %D9%86%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86 %D8%AF%D8%B1 2 %D9%85%D8%A7%D9%87%DA%AF%DB%8C 300x184 بهتریـن نکات برای اینکه خوش عکـس به نظر برسیم
آتلیه

آتلیه,آتلیه,آتلیه

هر فردی رفیق دارد در عکس جالب ها بهتر به نظر برسد. ولی متاسفانه بیشتر ما از عکس جالب های خود راضی نیستیم. و همين طور گاه بایستی از افرادی عکس جالب بگیرید که بسیار زیاد هم خوش چهره نیستند، اما در انتها می بینید که در عکس جالب فوق العاده به نظر می رسند. اما چه حقه ای در کار است جهت چه گاهي ها خوش عکـس هستند بعضی ها در عین حال که چهره زیبا یی دارند در عکس جالب بسیار زیاد بهتر به نظر نمی رسند. در این متن نکاتی را به شما معرفی می کنیم که با رعایت آنها می توانید عکس زیبا های بهتری از چهره افراد بگیرید.

چگونه خوش عکـس باشیم

در بسیار زیاد ی مواقع افرادی که در حالت عادی زیبا می باشند در عکس جالب ها زیاد فوق العاده به نظر نمی رسند. در عین حال افرادی را می بینید که در عکـس ها فوق العاده هستند اما در واقع این چنین نیستند. در عکس جالب ها به طریقی خدشه هایی که در صورت شخص وجود دارد را مخفی می کنند. افرادی که خوش عکـس می باشند تلاش چندانی نمی کنند تنها سری قوانینی را به طور مشترک رعایت می کنند. این عمل شاید نا آگاه باشد اما بد نیست بدانید خوش عکسی قابلیتی است که می توانید آن را به راحتی با آزمایش یاد بگیرید.

خوش عکس جالب باشید ساده و ریلکس باشید

علت مهم اینکه برخي افراد در عکـس ها خیلی خوب به نظر نمی رسند عصبی بودن آنها است!

راه حل مساله این است که فکر کردن به این که عکس زیبا شما چگونه از آب در می آید را متوقف بکنید . یک نفس عمیق بکشید و آنرا خارج بکنید . هیچ وقت نفس خود را در سینه حبس نکنید. چنانچه دقت کرده باشید وقت ی یکی از مهارت های عکاسان پیشرفته چهره بذله گویی آنهاست تا این فشار عصبی را کمر کنند.

ریلکس و آسان باشید. این وضعیت به شما کمک می نماید تا عضلات صورت خود را شل بکنید این بدان مفهوم است که صورت شما در حالت عادی قرار دارد و با یک لبخند بدون تقلا به شما کمک می نماید به چهره خود درخشش طبیعی بدهید.

هیچگاه را مجبور به لبخند زدن نکنید یا به زور لبخند نزنید. چنانچه حس بهتر ی از لبخند زدن ندارید مجبور نیستید لبخند بزنید تنها ریلکس باشید و حالت طبیعی را حفظ بکنید . اگر احساس ی را به طور مصنوعی از ظهور دهید به عکـس خود آن حالت مصنوعی را اضافه کرده اید.

اگر نمی توانید کاری بکنید که طبیعی به نظر برسید کافیست این حقه آسان را بکار بگیرید. وقتی که می خواهید عکـس بگیرید به فردی رفیق داشتنی، باطعم و خوش اخلاق فکر بکنید . یا می توانید به حادثه ای رفیق داشتنی و باطعم از زندگی فکر بکنید . چهره شما به طور اتوماتیک از حس ات شما تاثیر می پذیرد. آنگاه عکسی را که در این وضعیت گرفته اید نگاه بکنید متوجه می شوید لبخندی قشنگ به دوربین تحویل داده اید.قدیم از تمام اینها با کیفیت ترین و ارزان ترین ارایش در مساوی دوربین لبخند زدن است.

سر خود را کمی به سمت بالا متمایل بکنید

همـواره سر خود را کمی به سمت بالا متمایل بکنید . به جمله دیگر سعی بکنید دوربین را کمی بالاتر از سطح چشـم ان خود قرار دهید. این کار دو مزیت دارد اول اینکه احساس ی مثبت از چهره شما ارائه می دهد. به پایین نگاه کردن اکثرا تصویر خوب ی از چهره ارائه نمی دهد. دوم اینکه از افتادن سایه در چانه شما پیشگیری می نماید به خصوص چنانچه فرد لاغری هستید. حقه دیگری که می توانید به کار بگیرید این است که زبان را به بالای دهان خود بچسبانید.

به نور عادت بکنید

جهت اینکه عکـس خوب ی از چهره بگیرید باید نور کافی به صورت فرد بتابد در برترین حالت بایستی از رفلکتور ها یا منعکس زیبا کننده هایی که ایجاد درخشندگی نمی کنند مصرف بکنید ولی نور بسياري که به صورت می تابد در وهله اول چشم را آزار می دهد واکنش طبیعی هر کسی در این حالت اخم کردن است چون هنوز چشـم ها به این نور خیلی عادت نکرده اند اما جهت اینکه چشم ان شما به نور عادت نماید باید مدتی در این محیط پر نور باشید و بعد از اینکه چشم انتان به نور محیط عادت کرد عکس جالب بگیرید. نکته ای که برای جلو گیری از اخم کردن می بایست به آن توجه نمایید این است که منبع نور هایی که از روبرو بغل می تابدند را بسیار زیاد به صورت فرد نزدیک نکنید تا شخص در وضعیتی قرار بگیرد که معذب باشد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک