روش طراحی ویلا

طراحی و اجرای انواع ساختمانها و خانه های پیش تولید و ساخته سبک و مقاوم در مقابل زلزله مورد تائیدیه سازمان ملی نتایج بررسی ها و تحقیقات مسکن با اجراء سریع بطوری که اجرای کامل ساختمانهای ویلائی تا سه طبقه از یکماه تا چهار ماه بصورت کلید تحویل با آخرین تکنولوژی و فناوری روز همآهنگ با سلیقه شما میسر میگردد.
prefabrik villa evler karmod01 0 روش طراحی ویلا
طراحی ویلا

طراحی ویلا,طراحی ویلا,طراحی ویلا

سیسـتم مورد مصرف در این گروه بر مبنای سیسـتم LSF ( سریعترینروش در صنعت ساختمان ) که بر مبنای استاندارد های کانادا استرالیا است . این سیسـتم یکی از مناسبترین سیستم های ساختمانی است که امروزه در جهان موردمصرف قرار می گیرد.

مهمترین خصوصیات :

۱- سیسـتم سازه های فولادی سبک LSF مناسب ترینروش برای اضافه کردن یا دو طبقه به ساختمانهایی است که قبلا تولید و ساخته شده است زیرا:

۱- با توجه به سبک بودن مصالح مصرفی بار اضافی به سازه زیرین وارد نمی شود.

۲- مشکلات کثیف کاری بنایی سنتی که اکثرا سبب ظهور مساله و نارضایتی ساکنین واحدهای زیرین می گردد وجود ندارد.

۳- زمان اجرا خیلی کوتاه سريع خواهد بود.

۴- بعد از اجرای نما، نمای طبقه اضافه شده بابقیه طبقات زیرین کاملا یکسان و یکدست خواهد یود.

۵- با اجرای سقف قشنگ می توان شکوه خاصی به کل ساختمان بخشید.

۶- کلیه الزامات استانداردهای مربوط به ساختمان برآورده میگردد.

۲- سیستم سازه های فولادی سبک LSF مناسب ترینآموزش برای تولید و ساخت ویلا در منطق مختلف است زیرا:

۱- مزیت اصلی این سیسـتم سرعت قابل ملاحظه در اجرای آن است به نحوی که مدت اجرای واحد ویلائی بصورت تمام شده حدود ۶۰ روز کاری بر آورد میگردد.

۲- در این سیستم اجزا سازه ای، با اتصالات پیچی به هم متصل شده تشکیل یک سیـستم یکپارچه ساختمانی مقاوم در مساوی زلزله را می دهد.

۳- با اجرای سقف با طرحهای جذاب پوشش با پنلهای زیبا می توان جلوه خاصی به ویلا بخشید.

۴- با توجه به این که جنس تمام پروفیلها گالوانیزه است سازه در مساوی خوردگی و زنگ زدگی بخصوص در هوای شرجی مثل نواحی شمالی و جنوبی کشور بسیار زیاد مقاوم خواهد بود.

۵- عایقهای صوتی موجود در این سیستم سبب کاهش چشم گیر انتقال اصوات محیطی به داخـل ساختمان و در نتیجه فراهم شدن بالاترین میزان آرامش راحتی در محیط داخلی می گردد.

۶- تمام مصالح مصرفی در این سیـستم دارای پایداری بالا در مساوی آتش است .

۷- به مصرف از مصالح پیش ساخته و کوتاه بودن زمان نصب حمل و نقل کم اندازه ، امکان تولید و ساخت ویلا در دورترین مکانهای کوهستانی جنگلی فراهم می گردد.

۳- سیـستم سازه های فولادی سبک LSF ، یک سیسـتم سازه ای پیشرفته است که در انواع ساخت سازها مانند خانه های ویلایی، ساختمانهای مسکونی، اداری و صنعتی تا سه طبقه، هتل ها هتل آبخش مانها، ساختمانهای مدارس و دانشکده ی، رستورانها …. دارای فرد د است . در این سیستم اجزا سازه ای، با اتصالات پیچی به هم متصل شده و تشکیل یک سیسـتم یکپارچه ساختمانی مقاوم در مساوی باد، زلزله، برف … را می دهد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک