مراکز خرید شهر ولادی وستوک

article مراکز خرید شهر ولادی وستوک

تور روسیه

بازارهای مکانی بسياري در سطح شهر یافت میشوند. یک فروشگاه بزرگ گام در خیابان اسو تلانسکایا ،مقابل میدان پلوشات بورتسوی رولوتسی قرار دارد. مغازه های لوازم الکترونیکی کمی آن طرف تر ( به طرف شرق ) قرار دارند.

مجتمع تجاری مرکزی Central Shopping Complex

این مجتمع درست در راستای خیابان مهم یو ۱ اسوتلانسکایا U1. Svetlanskayaدر نزدیکی میدان مرکزی قرار گرفته است.
IMG 0515 مراکز خرید شهر ولادی وستوک
مرکز خرید شاخ طلایی Golden Horn Shopping Center

این مرکز ویژه خرید زنان بوده به مفهوم ورود آقایان ممنوع است ولی ساختمان آن جذاب تر و جذاب تر از کالاهایی است که در آنجا عرضه میشوند. این ساختمان در سال ۱۸۸۰ توسط تاجر مکانی به عنوان هتلی با یک سالن کنسرت درست شد که در سال ۱۹۰۵ در آتش سوزی ویران شد بعدها دوباره کاملا مرمت شد. به این ساختمان بعدا سالن تئاتر جوانان، یک سالن تئاتر نمایشی اضافه شد. اغل کالاهای آن مختص زنان هستند از عبارت : لباس ( کت های خز دار ) ، کفش، جواهرات وبقیه ملزومات زنانه .
%name مراکز خرید شهر ولادی وستوک
مرکز خرید تسنترالنی Tsentralny Shopping Center

بهتریـن مرکز خرید با محیطی پر از نقش و نگار و تزئینات است . نمای داخلی از سنگ مرمر است و آسانسورهای وسیع سقف گنبدی شیشه ای لذت خرید را بیشتر می کنند.
central 03 مراکز خرید شهر ولادی وستوک
مرکز خرید تسنترالنی

فروشگاه دولتی جی.او.یو.ام مرکز خریدی به سبک گوتیک State Department Store – GOUM

این مرکز در سال ۱۹۰۰ بوسیله معمار آلمانی به نام جانگلدل ساخـته شد و یکی از معماری های جذاب به سبک گوتیک است . امروز بیشتر یک موزه است تا فروشگاه و قیمت سوغات در آنجا مناسب است ، با این حال اماکن دیگری در مرکز تجاری شهر یافت میشوند که اجناس ارزان تری دارند.

بازار اسپورتیونایا Sportivnaya

بزرگترین بازار در شهر ولادی وستوک روسیه است .دالان های پر پیچ خم این بازار مملو از فروشندگانی است که تمام نوع جنسی را عرضه می کنند. اجناس چینی در اینجا حضـور وسیع ای دارند و واردات کالاهای چینی فرآوان است. طیف وسیع مواد غذایی که در این بازار به فروش می رسد شگفت آور و کمی غیر معمول است.

میر پریاژی Mir Pryazhi

مکانی ایده آل جهت خرید صنایع مکانی از عبارت جواهرات دست ساز لباس است . این مغازه ها کاموا و صنایع دستی می فروشند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک