گول قیمت پائین پرینترهای ارزان را نخورید

در بازارهای جهان ی، قیمت پرینترها با تذکر به نوع کاربر ی آنها مفرق است.
233 گول قیمت پائین پرینترهای ارزان را نخورید
خرید کارتریج hp

خريد کارتريج,فروش کارتریج,خرید کارتریج hp

امروزه با توجه به رقابت تنگاتنگ کمپانی های تولید کننده پرینتر می توانیم جهت خرید پرینتر مورد نظر خود مورد های متنوعی جهت انتخاب داشته باشیم. فرد ان در مصارف خانگی ترجیح می دهند به دلیل جحم پایین چاپ، از چاپگرهای به نسبت ارزانتری مصرف کنند. اما محدوده قیمت پرینتر فقط فاکتور مهم در انتخاب آن ناست . بعنوان مثال پرینتر اچ پی مد DJ6000 نوع جوهرافشان که عمدتا کاربر د خانگی دارد و در زمره پرینترهای جوهرافشان ارزان قیمت است ، در چاپ متون با تصاویر گرافیکی مورد مناسبی است اما چنانچه بخواهیم از این پرینتر در چاپ عکـس های خانوادگی خود استفاده کنیم به کیفیت مطلوبی نمی رسیم. در مقابل پرینترهای لیزری با تذکر به اینکه جهت بیشتر شدن کیفیت چاپ عکـس نیاز به مواد مصرفی مرغوب تری دارند و این امر منجر به گرانتر شدن قیمت این نوع پرینترها می شود اما چنانچه نیاز به چاپ تعداد خیلی ی اسناد متنی دارید این نوع پرینترها قابلیت بهتری نسبت به نوع جوهرافشان دارند.

لذا از موارد خیلی مهمی که می بایست در وقت خرید یک پرینتر ارزان به آن مد نظر داشته باشید اینست که در گاهي موارد قیمت کارتریج مصرفی پرینتر بعضاً با قیمت خود پرینتر مساوی ی می نماید . این مورد اکثرا ٌ ً در پرینترهای جوهر افشان مشاهده می شود که قیمت مواد مصرفی آنها بیشتر از خود پرینتر است و در نتیجه وقت خرید پرینتر عملاً شما پرینتر ارزان قیمت را از بازار خریداری کرده اید و با قبول گاهي معایب آن نسبت به مدل های گرانتر بازار از عبارت سرعت چاپ پائین کیفیت پایین خروجی، در نهایت پس اتمام کارتریج مصرفی متوجه خواهید شد که قیمت کارتریج این دستگاه فرق چندانی با قیمت همان پرینتر خریداری شده شما نمی نماید .

اکثرا ٌ ً دو یا سه بار شارژ کارتریج جوهرافشان باعث صرفه جویی در تعرفه ها می شود ولی در نهایت منجر به افت کیفیت پرینتر خواهد شد. پس در وقت خرید پرینتر ارزان، در نظر گرفتن قیمت شارژ کارتریج جوهر افشان و مواد مصرفی پرینتر مد نظر شما از تذکر به قیمت تمام شده خود پرینتر با اهمیت زیاد تر است جزو فاکتورهایی است که بعد از خرید پرینتر در نتیجۀ تمام شدن کارتریج مصرفی ً خریداران تولید کنندگان را درگیر خود می نماید .

چنانچه قصد استفاده از پرینتر جهت تامین نیاز بیش از کاربر را دارید، در نظر گرفتن قابلیت اتصال به شبکه معیار مهمی است . اکثر پرینترهای نو دارای پورت اتصال به شبکه هستند به این ترتیب اکثر رایانه های شبکه می توانند به راحتی از طریق کابل شبکه به این پرینترها متصل شوند. مساله اینست که چنانچه رایانه ی که پرینتر به آن متصل شده، خاموش شود دیگر امکان پرینت جهت فرد ان دیگر وجود ندارد. گاهي از چاپگرهای مدرن مجهز به سیسـتم Wi-Fi هستند در اینصورت می توانید در هر محل دیگری کنترل بکنید .

چنانچه قصد چاپ عکس جالب به صورت مستقیم بدون مصرف از رایانه را دارید با مصرف از اسلات حافظه می توانید کارت حافظه دوربین را به چاپگر وصل کرده و پس تصاویر خود را به تعداد دلخواه چاپ نمایید. همين طور اگر دوربین شما دارای بلوتوث است می توان از طریق بلوتوث یک چاپگر مدرن تصاویر مورد نظر را چاپ بکنید .

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک