ارزیابی مجموعه آسپرین در شبکه نمایش خانگی + دریافت سری دوم

تحلیل داستانی آسپرین در شبکه نمایش خانگی

«آسپرین» به کارگردانی تهیه و تولید کنندگی فرهاد نجفی که تهم اکنون تنها دو پارت از آن وارد شبکه فیلم دیدنی یی شده است،

Aspirin S01 E02 ارزیابی   مجموعه آسپرین در شبکه نمایش خانگی + دریافت سری دوم
دانلود سریال آسپرین

در همین دو بخش نشان داده که نه فقط هیچ شباهتی با تولیدات تلویزیون ندارد،بلکه با نگاهی به جریان روز سریـال سازی در جهان ،تلاش کرده تکنیکهای جذابی را برای روایت داستانی با مولفه های ایرانی روایت نماید . به مخصوص اینکه بدانیم ژانر معمایی در ایران کمتر مورد توجه فیلم جذاب سازان قرار گرفته همچنان نمونه های جذاب محدودی را می توان جهت آن مثال زد.

نجفی که با تولید و ساخت فیلم جالب «حرکت اول» و داستانی «ماتادور» نشان داد معرفت درستی از ژانر های پلیسی معمایی و فضای اثار اکشن دارد،این بار در «آسپرین» دست به یک ریسک بزرگ زده است . او بدون تذکر به تجربه های موفق ممتد شبکه فیلم جالب یی در تولید و ساخت داستانی های عشقی ،در صدد برآمده با مهندسی سلیقه مردم،ضمن پر کردن خلا انتشار آثار دیدنی اکشن معمایی ،چه در تلویزیون ،سینما یا همین شبکه فیلم جذاب یی، نوع جدید ی از سریـال سازی را در شبکه نمایش خانگی به عنوان رسانه ای برآمده از سرمایه بخش خصوصی بنیانگذاری نماید .

«آسپرین» در یک اتممسافرت مبهم پراضطراب شروع می شود فیلم جذاب ساز آرام آرام با معرفی کاراکترهایی به موازات یکدیگر سعی می نماید کنجکاوی تماشاچیان را نسبت به روش مناسبات روابط این افراد با برانگیزد .

در سویی شاهد مکالمه تعدادی نگهبان مسلح ماشین حمل پول هستیم و در سوی دیگر فرد اصلی را داریم که تحت معالجات وتست های مشکوک دانشمندی بدطینت قرار دارد . در آن بخش که نگهبانان مسلح خودروی حمل پول جای دارند،سازندگان با استفاده از نوعی دیالوگ نویسی شوخ و شنگ پینگ پونگی محیط ذهنی تماشچنانچه را برای استقبال از بحرانی آزار دهنده در سوی دیگر قصه نیز پارت دوم سریـال آماده می کنند . استفاده از الفاظی که نشانگر اهمیت اجتماعی نگهبانان جریان است،ضمن ایجاد گونه ای از کمدی که در مرز وحشت جای دارد،آرام آرام زمینه را جهت بروز تشنج فراهم می نماید .

این بخش از داستان که به شدت از حیث جذابیت درام و فرم، قدرت تبدیل به یک فیلم زیبا مستقل را داراست،آنچنان ریتم و ساختار دقیق حساب شده ای دارد که نشان می دهد سازندگان با هوشمندی از آن برای زدن سیلی اول به صورت تماشاگرشان بهره برده اند .

اینجا دیگر تلویزیون یا حتی سینما نیست که تماشچنانچه مجبور به تماشا شود یا امکان پس گرفتن بلیت را داشته باشد،بلکه فیلم جذاب ساز می بایست چنان با قدرتی تماشاگر را حفظ نماید که جهت خرید دی وی دی های بعدی آماده مشتاق شود
.
____________________________________
دانلود قسمت دوم داستانی آسپرین

حجم ۲۷۵ مگابایت | ۴۵ دقیقه | کیفیت ۵۷۶p فرمت MP4

DOWNLOAD

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک