لیفت سینه با نخ

لیفت سینه با نخ
38323776214015102a لیفت سینه با نخ
drnadafkermani

لیفت سینه با نخ : پوست آدم از دوره میانسالی یعنی بین ۳۰-۳۵ سالگی به بعد شروع به پیر شدن و چروک شدن می نماید . این چروکیدگی پیری در بخش سینه ها در نتیجه افتادگی آنها قابل مشاهده است. اما در سن پایین تر افتادگی سینه به دلایل مختلف مانند چاق و لاغر شدن و یا دلایل دیگر شاید رخ دهد.
یکی از جراحی های زیبا یی رایج در ایران جهان جراحی پستان جهت بالا نگاه داشتن آن است. اما این کار عوارض بسياري شبیه عفو نت، تداخـل در سیستم شیردهی بسياري دیگر را ب دنبال دارد. اما یکی ازروش های نوین در این امر لیفت سینه با نخ است. اینآموزش به گونه ای است که با وارد کردن چند نخ ویژه درون پوست سینه مانع افتادگی آن می شود. اما در اینروش سایز سینه در گرفتن نتیجه مطلوب بسیار زیاد تاثیر گذار است.
مسلما خانم هایی که سینه های کوچکتری دارند نتیجه بهتری از اینآموزش خواهند گرفت. نخ هایی که در اینروش به کار برده می شوند از جنس PDO است که قبلا آنها را در جراحی های حساس قلب عروق و همين طور جراحی چشـم دیده بودیم. این نخ ها با مکانیسم بدن آدم سازگار بوده هیچ گونه عوارض جانبی را به دنبال ندارند. لیفت سینه با نخ بهتریـن بی خطر ترینروش جوانسازی پوست سینه و در نتیجه بالا نگه داشتن آن است. این نخ ها درون سوزن های مخصوصی قرار دارند که بسته به سایز سینه همين طور میزان افتادگی آن ابعاد و شکل های مختلف ی دارند و تعداد استفاده از آنها متغیر است.
این سوزن ها را جهت قرار دادن نخ ها در محل مورد نظر، وارد پوست سینه می کنند بعد از قرار گرفتن در جای دقیق خود، سوزن ها را بیرون می کشند نخ ها داخـل پوست باقی می مانند. این نخ ها شکلی خار دار دارند. این بدین دلیل است که ی در محل خود قرار گرفت به هیچ وجه جابجا نشود و به همان فرم ثابت بماند. این نخ ها قابل جذب بوده جای هیچ استرس را باقی نمی گذارد. لیفت سینه با نخ به خاطر ویژگی ها ی مهمی که نسبت بهبقیه راهنمای ها دارد، بسیار زیاد مورد تذکر متقاضیان این امر قرار گرفته و روز به روز بر تعداد آنها هم اضافه می شود.

لیفت سینه با نخ می توان گفت عوارض خطرناکی ندارد. اما عوارض اندکی مانند خارش، تورم و یا کبودی در برخي موارد مشاهده شده که اصلا جدی نبوده به دلیل تحریک سلول های بافتی پوست است، که آن هم بعد از گذشت نهایتا ۲ هفته به طور کامل برطرف خواهد شد. اما ضروری به ذکر است خیلی ی از پزشکان که تجربه کافی جهت انجام چنین کاری ندارند با سهل انگاری خود باعث عفو نت می شوند.
انجام لیفت سینه با نخ جهت افرادی که داری شرایط زیر هستند توصیه نمی شود:

– افرادی که به نوع پروتئین نخ ها حساسیت دارند.

– افرادی که سیسـتم ایمنی بدن آنها اختلال دارد.

– خانم های باردار و یا شیر ده

– افرادی که سن کمتر از ۱۸ سال دارند.

– افرادی که حساسیت های شدید دارند.

– افرادی که مریضی های سیسـتم یک مزمن دارند.

– افرادی که سابقه ایجاد گوشت اضافه در محل زخم دارند.

– بیماران سرطانی

بهتر است قبل از انجام لیفت سینه با نخ تست های مربوط به حساسیت را بوسیله پزشکان کارشناس انجام دهید. شرایط گفته شده در بالا نه تنها در انجام لیفت سینه با نخ، بلکه دربقیه روش ها می بایست مورد تحلیل قرار گیرند.
کلینیک زیبا یی رازی به پشتوانه پزشکان متخصص با تجربه خود این اطمینان را به شما می دهد که با پشت سر گذاشتن یک جلسه بی تهدید با کمترین ممکن به فرم دلخواه دست پیدا بکنید جهت مشاوره در زمینه لیفت بازو وبقیه اعمال جراحی زیبا یی ، با متخصصین ما در کلینیک رازی ارتباط بگیرید.

ویژگی ها ی کاشت مو به نحوه FIT : روش FIT یکی ازروش های رایج کاشت مو است . کاشت مو بهروش FIT ویژگی ها یی نسبت بهبقیه روش های کاشت مو است که در زیر به بعضی از ویژگی ها ی این نحوه در کاشت مو اشاره می کنم :
۱) مزیت برتر کاشت مو بهشیوه FIT این است که محل برداشت مو جهت جراحی کاشت مو در پشت سر غیر قابل روئیت است.
۲) دومین مزیت جهت کاشت مو بهروش FIT این است که پوست محل کاشت مو بدون برجستگی فرورفتگی است.
۳) در اینراهنمای از کاشت مو ظاهر موهای کاشته شده کاملا طبیعی است.
۴) درروش کاشت مو به نحوه FIT در جلسه اول می توانید بیشترین تراکم مو را داشته باشید .
۵) در صد افزایش مو های کاشته شده درروش FIT بالای ۹۰ درصد است .
۶) نسب بهبقیه روش های کاشت مو طبیعی ترین خط رویش مو را در جلوی سر دارد
۷) در اینروش از کاشت مو امکان دوباره تکرار جلسات کاشت مو تا ۶ ماه برای رفع کامل طاسی سر وجود دارد
۸) در اینشیوه از موهای بدن ( سینه و کتف ) برای پیوند مو به سر در صورت لزوم استفاده می شود.
۹) کاشت مو بهروش FIT سرپایی بوده نیاز به دوره نفاهت ندارد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک